UA

«Ми тут»
Inside Out, глобальний мистецький проєкт JR

Червень 30, 2023 - Січень 7, 2024

Illustration

Зареєструйтесь зараз, щоб взяти участь у проєкті Inside Out

Глобальний партисипативний проєкт французького художника JR вирушає в Україну з монументальною «Photobooth Action», що буде представлено у PinchukArtCentre з 30 червня 2023 року до 7 січня 2024 року.

У березні 2022 року, менше ніж через місяць після повномасштабного вторгнення Росії в Україну, JR приїхав до Львова, шукаючи можливості для допомоги та взаємодії з українцями. Результатом його подорожі стала робота «Валерія» (2022) — зображення 5-річної української дівчинки з Кривого Рогу, яка шукала прихисток у Польщі. Зображення, трансформоване в акцію на головній площі Львова, стало обкладинкою журналу Time за березень-квітень. Ця робота не тільки допомогла привернути увагу до життя в Україні, що опинилося під загрозою, але й зібрала кошти на підтримку українців завдяки продажам двох NFT.
Сьогодні ми з гордістю повідомляємо, що PinchukArtCentre представляє колекцію художніх робіт JR і презентує його глобальний партисипативний проєкт «Inside Out» у Києві. Ми експонуємо серію літографій, які знайомлять із роботами та глобальною художньою практикою митця. Обрані твори зосереджені на співпраці художника з вразливими групами та великомасштабних монументальних проєктах. Ми також із радістю оголошуємо про відкриття фотокабінки «Inside Out Photobooth: Inside Out Kyiv: We Are Here»!

Виставка працює з 30 червня 2023 року по 7 січня 2024 року. Вхід вільний, щодня з середи по неділю.