UA

Кавʼярня ONE LOVE Coffee

Illustration

На шостому поверсі PinchukArtCentre розташована кав'ярня ONE LOVE Coffee - місце для особистих і робочих зустрічей, лекцій, майстер-класів, семінарів та вечірок з діджей-сетами. Особливістю кафе є наявність книжкової арт-бібліотеки від Taschen, яка представляє книги, присвячені різним аспектам мистецтва.
ONE LOVE Coffee – це професійний еспресо бар, в якому, окрім класичних напоїв – еспресо, капучіно, латте макіато – гості можуть скуштувати каву, заварену альтернативними методами, таким як: кемекс, аеропрес, пуровер, фретта та ін. Бариста кав'ярні використовують лише свіжообсмажену каву, адже по-справжньому смачною, ароматною і корисною кава залишається лише впродовж короткого періоду часу.

В меню кав'ярні присутні закуски, пироги, сендвічі, салати, супи, основні страви, гарніри та десерти. Крім того, ONE LOVE Coffee пропонує гостям збалансовану винну карту, в якій представлені ігристі, білі, рожеві і червоні вина. В якості закусок до вина та алкоголю можна замовити сирне та м'ясне плато, брускетти, карпаччо та ін.

Любов до гостей — у кожному ковтку свіжозмеленої кави, на кожній сторінці книги бібліотеки, у привітних поглядах усієї команди ОNE LOVE. В кав'ярні все зроблено з любов'ю. Насолоджуватися миттю — це мистецтво, а насолоджуватися творчо — це ONE LOVE.

Час роботи:
п'ятниця - субота 12:00 - 21:00+380 (44) 585 07 58