UA

Реєстрація для учасників від 18 років

Вітаємо вас на сторінці реєстрації для участі в Inside Out, глобальному мистецькому проєкті JR!
Це партисипативний проєкт, де кожна та кожен може стати співучасницею/співучасником виставки, заявити про свою присутність "тут" та розділити момент вдячності від можливості бути разом.

Просимо звернути увагу, що обов'язковою умовою участі в проєкті "Inside Out" є підписання вами договору про передачу прав на зображення та згоду на загальне використання вашого фото (публічну демонстрацію в артцентрі, розміщення на сайті митця JR тощо). Договір підписується безпосередньо у PinchukArtCentre перед фотографуванням.

 • Чекаємо на вас за 15 хвилин до призначеного часу. Одразу, без черги, проходьте на 3-й поверх PinchukArtCentre до фотобудки. Якщо ви запізнилися чи не змогли прийти в зарезервований за вами час, ви можете самостійно зареєструватися повторно на цій сторінці.

Плакат із вашим роздрукованим фото залишається у PinchukArtCentre за правилами участі в проєкті "Inside Out", але після візиту ви отримаєте на свій імейл електронну копію фото.

Рекомендації щодо фотографування:

  На одному портреті має бути лише одна особа.
  Аби зберегти цінність моменту, у вас буде лише одна спроба для фотографування.
  Подбайте про те, щоб на вашому одязі або реквізиті не було видно брендів чи логотипів.
  Використання знаків, жестів, які можуть бути образливими, забороняється.
  На жаль, з тваринами не можна.
  Фотобудка задає певні рамки для портретного фото. Руки або реквізит вмістяться, лише якщо будуть розташовані близько до обличчя.
  Сонцезахисні окуляри потрібно буде зняти.
  Виразні емоції та цікаві рішення заохочуються :)

До зустрічі в PinchukArtCentre!

Illustration

Під час тривоги PinchukArtCentre не працює. Найближче бомбосховище розташовано в торговельному центрі "Метроград" за адресою Бессарабська площа, 2, Київ, Україна.

Якщо ваш візит припадає на час повітряної тривоги, просимо вас самостійно перереєструватися на сайті PinchukArtCentre на доступні часові проміжки.