UA

Зустрічі з митцями, лекції та дискусії

 • Public Program Artist talks, Lectures and Discussions

  Кожна подія публічної програми пов'язана з поточними виставками та спонукає до систематичного діалогу між аудиторією, творами та інституцією, сприяє глибшому розумінню сучасного мистецтва та культури.

  Створюючи простір для відкритого спілкування та взаємодії між учасни_цями подій, ми прагнемо залучити глядачів та глядачок до критичного аналізу та осмислення робіт, пошуку можливих інтерпретацій мистецьких творів та обміну власними відчуттями, думками та досвідами.

  Лекції і дискусії зосереджуються на питаннях, пов'язаних із виставковими проєктами PinchukArtCentre, відображають актуальні суспільні проблеми та заохочують розглядати роботи в ширшому контексті.

  Під час артіст-токів відвідувачки та відвідувачі мають можливість заглибитись в практику мисткинь та митців, розкрити смислові шари представлених робіт, а також отримати відповіді на свої запитання.

  Завдяки кураторським екскурсія виставками гості артцентру можуть не лише познайомить з виставкою, а й прослідкувати зв'язки між роботами, вибудувати цілісну історію та дізнатись про те, що стоїть за створенням експозиції.

  Ознайомитись з актуальним графіком найближчих події можна за посиланням:
   https://www.facebook.com/PinchukArtCentre/events