UA

Вступ до професії

PinchukArtCentre розпочинає набір на освітній курс «Вступ до професії»

 • Introduction to the Profession

  PinchukArtCentre розпочинає новий набір на освітній курс «Вступ до професії» для молодих спеціаліст_ок культури! Мета програми – підтримка молодих фахів_чинь у сфері культури та мистецтва на шляху до професійного зростання.
  Подати заявку на участь можна до 14 червня включно: https://forms.gle/5Xooc1PNmfWPNRZ89 
  Учасниці та учасники матимуть можливість ● поглибити свої теоретичні знання з сучасного мистецтва та розуміння ширшого контексту, ● розвинути аналітичні та критичні навички, необхідні для осмислення мистецьких практик та культурних процесів, ● отримати практичний досвід, долучившись до основних напрямів діяльності артцентру.
  Програма складатиметься з декількох напрямів:
  ▶ Курс “Історія українського мистецтва ХХ – початку ХХІ ст.”Лекторка: Тетяна Жмурко — мистецтвознавиця, дослідниця, завідувачка науково-дослідного відділу мистецтва ХХ – початку ХХІ ст. Національного художнього музею України. У сфері інтересів — історія українського модернізму, мистецтво 1970-х —1990-х років, та створення архіву українського сучасного мистецтва. У 2016 – 2020 роках була дослідницею Дослідницької платформи PinchukArtCentre.
  ▶ Курс “Історія виставок в Україні. 1970-і – 2020-і роки”. Лекторка: Оксана Баршинова – мистецтвознавиця, кураторка, заступниця генерального директора Національного художнього музею України з виставкової роботи.
  ▶ Курс із актуальної теорії культури, філософії та гуманітаристики.Ментор курсу: Олександр Івашина – культуролог, науковець, старший викладач кафедри культурології Національного університету «Києво-Могилянська академія».
  ▶ Курс з роботи над текстом. Ментор: Костянтин Дорошенко – арткритик, публіцист, куратор, запрошений експерт Дослідницької платформи PinchukArtCentre.
  А також практична частина, яка передбачає зустрічі з куратор_ками та дослідницями, взаємодію з відділом публічних програм, проєктними менеджер_ками та роботу над індивідуальними та груповими проєктами під наставництвом команди PinchukArtCentre.
  Навчання триватиме з липня до грудня 2024 року. Зустрічі проходитимуть наживо, два-три рази на тиждень у просторі PinchukArtCentre.
  Відбір буде здійснюватись на основі мотивації та досвіду, а також додаткового інтерв’ю з потенційними учасни_цями.