UA

Онлайн-інтенсив для вчительок та вчителів мистецтв

 • Intensive Course for Art Teachers

  Інтенсив для вчительок та вчителів в образотворчого мистецтва початкової та середньої школи був розроблений PinchukArtCentre та Фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової в межах програми WALLFALL.
  Курс має на меті представлення та популяризація інноваційних методик викладання візуального мистецтва, які дозволять отримати теоретичні та практичні навички для урізноманітнення процесу викладання, а також реагувати на виклики сьогодення.
  Тижневий інтенсив проходить в онлайн-форматі та складається із щоденних відеолекцій та Zoom-зустрічей. Під час подій інтенсиву учасниці та учасники мають змогу познайомитись з автор_ками новітніх освітніх методик, прослухати лекції провідних викладач_ок мистецтва, отримати підтримку психологів, а також долучитись до онлайн-обговорень з лектор_ками інтенсиву.
  Онлайн-інтенсив для вчительок та вчителів образотворчого мистецтва – це регулярна програма, яка проводиться раз на три місяці. Наступний курс запланований на січень-лютий 2024 року. Дати та спікер_ки будуть оголошенні згодом.

  50 учасниць та учасників будуть відібрані з аплікант_ок, які подадуть свої заявки за посиланням:
  https://forms.gle/chVr3JN6eHQbnxMp9

  Участь безкоштовна.
  Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України − благодійна організація, створена в жовтні 2012 року українською телеведучою, журналістом, режисером Славою Фроловою. Проєкт був організований з метою зміцнення українського сучасного мистецтва, а також для підтримки нового покоління українських художників. Фонд взаємодіє з артцентрами, музеями, галереями, проектами та культурними подіями як в Україні, так і за її межами, а також самостійно організовує культурні заходи за участю як молодих, так і відомих митців України.
  Програма WALLFALL заснована Фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової. Складається з різних проєктів ініційованих як безпосередньо фондом, так і в партнерстві з іншими фондами, проєктами, культурними центрами та закладами. Програма WALLFALL спрямована на привернення уваги до проблем культурної освіти та креативного розвитку дітей в Україні. Це підтримка батьків, вчителів та безпосередньо дітей.
  Дізнайтесь більше про інтенсив у відео: https://www.facebook.com/PinchukArtCentre/videos/673496381198660