UA

Майстерня можливостей

 • Workshop of Possibilities

  «Майстерня можливостей» – особливий освітній проєкт PinchukArtCentre, в рамках якого дорослі люди з особливостями розвитку вирішують конкретні творчі задачі разом із художницями та художниками.

  Майстерня дає можливість учасницям та учасникам проєкту використати свої знання і вміння на практиці, усвідомити результати своєї роботи, отримати новий досвід та спілкуватися з оточуючими. Під час заняття учасники розвивають своє просторові уявлення, самоконтроль, сенсорну сферу та тренують дрібну моторику.

  Виявлення прихованих талантів кожної та кожного та перетворення їх в актуальні можливості – основна задача проєкту. Також «Майстерня можливостей» покликана сприяти толерантності у суспільстві та культурному різноманіттю.

  Для підтримки спільноти незалежно від місця перебування та створення безпечних умов під час війни Росії проти України наразі заняття проводяться онлайн на Zoom.

  Щоб приєднатися до програми, будь ласка, заповніть форму:
  https://forms.gle/uSpFNobv3ovsk99V9

  Дізнатись більше про результати роботи Майстерні та виставку учасниць та учасників проєкту «Крапка, лінія, можливості» за посиланням: https://new.pinchukartcentre.org/krapka-liniya-mozhlyvosti
  Слідкуйте за «Майстернею можливостей» в інстаграмі: https://www.instagram.com/workshop_possibilities/