UA

Літня Школа PinchukArtCentre

 1 курс (5-9 років)

 • Public Program Family Sunday

  PinchukArtCentre оголошує набір учасниць та учасників на курс «Літньої школи» для дітей віком 5-9 років під назвою «Я річка, я гілочка, я камінчик, я пейзаж» з художницею Тамарою Турлюн. Заняття курсу відбудуться з 5 по 7 липня.
  Початок занять о 12:15 на 5 поверсі в освітній кімнаті PinchukArtCentre. Тривалість заняття 1,5 години.
  Зверніть увагу на те, що курс передбачає відвідування всіх занять. Участь безоплатна. 
  Впродовж трьох занять разом з авторкою та викладачкою курсу Тамарою Турлюн юні учасниці та учасники зможуть дослідити та поексперементувати з темою пейзажу.
  Тамара Турлюн — художниця, працює з графікою, живописом, відео, мозаїкою, скульптурою; викладачка дитячих художніх занять.

 2 курс (10-14 років)

 • 2 course (10-14 years old)

  PinchukArtCentre оголошує набір учасниць та учасників на курс «Літньої школи» для дітей та підлітків віком 10-14 років під назвою «Невдоволення мистецтвом». Автор та викладач курсу художник Максим Ходак.
  Заняття курсу відбудуться з 12 по 14 липня. Початок занять о 12:15 на 5 поверсі в освітній кімнаті PinchukArtCentre. Тривалість заняття 1,5 години.
  Зверніть увагу на те, що курс передбачає відвідування всіх занять. Участь безоплатна. Реєстрація обов'язкова: https://forms.gle/xJF5j1KMucwcxkcC6
  Впродовж трьох занять разом з художником Максимом Ходаком учасники та учасниці через небуденні способи взаємодії з експозиційним простором поглянуть на представлені виставки критичним поглядом, тілом, розумом, який сформує невдоволення мистецтвом, а також спробують дослідити, як працює публічний протест, та матимуть можливість запропонувати альтернативу, у якій буде проявлено голос покоління майбутнього.
  Максим Ходак — художник з бекграундом в кінознавстві. Одне з останніх зацікавлень художника – вибудовування діалогу через мистецтво з його поколінням – з людьми, які народилися в 21 столітті, з метою винайдення нової політичної мови, яка буде зрозуміла молоді.

 3 курс (5-9 років)

 • 2 course (10-14 years old)

  PinchukArtCentre оголошує набір учасниць та учасників на курс «Літньої школи» для дітей віком 5-9 років під назвою «Хліб урочистий. Досліджуємо і малюємо» з художницею Ладою Вербіною. Заняття курсу відбудуться з 19 по 21 липня.

  Початок занять о 12:15 на 5 поверсі в освітній кімнаті PinchukArtCentre. Тривалість заняття 1,5 години.

  Зверніть увагу на те, що курс передбачає відвідування всіх занять. Участь безоплатна.

  Впродовж трьох занять разом з авторкою та викладачкою курсу Ладою Вербіною юні учасниці та учасники будуть досліджувати хліб в мистецтві та мистецтво в хлібі. Розглянуть хліб як явище в культурі, зокрема український традиційний святковий хліб. А також знайдуть відповідь на питання «А чи справді пташки на короваї символізують любов, а калина – красу?».

  Лада Вербіна — художниця та викладачка дитячих мистецьких занять. В своїй мистецькій практиці досліджує архетипи, фольклор, етнографію та міфологію, що відображаються у різноманітних формах сучасного мистецтва, включаючи малюнки, картини, об'єкти та фотографії.

 4 курс (10-14 років)

 • 4 course (10-14 years old)

  PinchukArtCentre оголошує набір учасниць та учасників на курс «Літньої школи» для дітей та підлітків віком 10-14 років під назвою «Чому мозаїка?». Авторка та викладачка курсу художниця Анастасія Лелюк.

  Заняття курсу відбудуться з 26 по 28 липня. Початок занять о 12:15 на 5 поверсі в освітній кімнаті PinchukArtCentre. Тривалість заняття 1,5 години.

  Зверніть увагу на те, що курс передбачає відвідування всіх занять.

  Впродовж трьох занять курсу «Чому мозаїка?» разом з художницею Анастасією Лелюк учасники та учасниці будуть шукати відповідь на питання, чому саме ця мистецька практика є важливою для української ідентичності.
  Анастасія Лелюк – художниця. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури (НАОМА), кафедра монументального мистецтва, брала участь в реставрації фонтану «Зорі та сузір'я» та мозаїк київського автовокзалу.