UA

PinchukArtCentre запустив нові освітні та розважальні формати у соціальних мережах

PinchukArtCentre запустив нові освітні та розважальні формати на своїх сторінках в соціальних мережах Facebook, Instagram та YouTube з метою продовжувати знайомити українців з сучасним мистецтвом та підтримувати позитивний настрій під час епідемії COVID-19. Як і до початку карантину, арт-центр пропонує активності для дітей, сімей і дорослих, а також інклюзивні заняття.
Щотижня у соціальних мережах публікуватимуться:

Illustration

Для дорослих
● Лекції про сучасне українське мистецтво «Академія о сьомій», які готують експерти Дослідницької платформи PinchukArtCentre.
● Відео про роботи художників-номінантів Премії PinchukArtCentre 2020 з їхніми коментарями.
● Відео «Мистецтво проти ночі», де цікаві особистості з дому розповідають про їхнє сприйняття робіт, представлених на виставці номінантів Премії PinchukArtCentre 2020.
● Арт-комікси «Мистецтво на карантині», які закликають українців слідувати правилам карантину та знайомитись з мистецтвом.
● Плей-листи від український художників, які підтримують позитивний настій у самоізоляції.

Для дітей та підлітків
● Відео-заняття #арткласи, що розроблені спеціалістами освітнього відділу арт-центру.
● Інструкції для створення з дітьми незвичайних поробок за мотивами робіт номінантів Премії PinchukArtCentre 2020.
● Заняття для підлітків від арт-директора PinchukArtCentre Бйорна Гельдхофа, який розповідає про роботи всесвітньо відомих художників, пояснює, як з ними взаємодіяти та пропонує виконати креативні завдання.

Інклюзивні заняття
● Інклюзивні заняття «Art Friends» для дітей від 3 до 11 років із особливостями розвитку (затримка психо-мовленнєвого розвитку, розумова відсталість, синдром Дауна, аутизм) та «Майстерня можливостей» для людей з інвалідністю від 12-ти років в режимі онлайн.
● Відео-заняття з порадами та ідеями, як краще, в умовах карантину, налаштувати спілкування з дітьми та підлітками, які мають особливості розвитку.

PinchukArtCentre бажає всім здоров’я!

03.04.2020