UA

PinchukArtCentre спільно з Фондом Слави Фролової проведуть онлайн-інтенсив для вчитель_ок образотворчого мистецтва початкової та середньої школи

PinchukArtCentre спільно з Фондом Слави Фролової проведуть онлайн-інтенсив для вчитель_ок образотворчого мистецтва початкової та середньої школи

3-8 червня 2024 року відбудеться 12-й онлайн-інтенсив для вчитель_ок образотворчого мистецтва початкової та середньої школи від PinchukArtCentre і Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової в межах програми WALLFALL.
Тижневий інтенсив проходить в онлайн-форматі та складається із щоденних відеолекцій та Zoom-зустрічей.
Інтенсив розрахований на 50 вчительок і вчителів з усієї України. Відбір буде здійснюватись на основі анкет учасни_ць.
Після успішного проходження курсу учасниці та учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.
Подати заявку на участь можна до 28 травня включно: https://forms.gle/YUK6APLZbC9ZXJfq6
Участь безоплатна.
Лекторки поділяться своїм досвідом та підходами, як можна урізноманітнити практичні заняття, зацікавити дітей мистецтвом та розвивати їхнє критичне мислення та самовираження. Вчитель_ки дізнаються про практики взаємодії та важливість співтворення, про використання арттерапевтичних методик, про особливості роботи з дітьми з ментальною інвалідністю, а також отримають психологічні поради, як боротися з тривожністю та як діяти в конфліктних ситуаціях у класі.
Спікерки інтенсиву:
● Слава Фролова — засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України.● Ольга Шишлова — авторка та ведуча освітніх програм для дітей та підлітків з ментальною інвалідністю в PinchukArtCentre.● Ксенія Малих — кураторка, керівниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre, викладачка курсу про сучасне мистецтво у школі “Майбутні”.● Катерина Окремова — культурологиня, музейна едукаторка, арт-терапевтка, авторка творчих освітніх проєктів для дітей та дорослих.● Оксана Садовенко — викладачка дитячої художньої студії ART4KIDS, лекторка освітньої організації “Культурний проект”, авторка арт-буку для малюків "Ти і Малевич". ● Маріанна Актаєва — кандидатка психологічних наук, викладачка на кафедрі психології в КУБГ, шкільна психологиня КМДШ.● Даша Подольцева — графічна дизайнерка, художниця. Отримала золоту медаль 28-ї Міжнародної Бієнале плаката у Варшаві за роботу "Урожай". Членкиня журі «4-й Блок» – міжнародна трієнале екоплаката.● Олена Загребіна — художниця, викладачка, сценографка, кураторка, дослідниця, засновниця спільноти Chernihiv Monumentalism та ЖИВА ШАФА, учасниця ініціативи "ДЕ НЕ ДЕ". ● Анастасія Лелюк — мультидисциплінарна художниця та урбаністка. Працює з різними медіа: живопис, скульптура, фотографія, інсталяція, перформанс.
Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України − благодійна організація, створена в жовтні 2012 року українською телеведучою, журналісткою, режисеркою Славою Фроловою. Проєкт був організований з метою зміцнення українського сучасного мистецтва, а також для підтримки нового покоління українських художників. Фонд взаємодіє з артцентрами, музеями, галереями, проектами та культурними подіями як в Україні, так і за її межами, а також самостійно організовує культурні заходи за участю як молодих, так і відомих митців України.
Програма WALLFALL заснована Фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової. Складається з різних проєктів ініційованих як безпосередньо фондом, так і в партнерстві з іншими фондами, проєктами, культурними центрами та закладами. Програма WALLFALL спрямована на привернення уваги до проблем культурної освіти та креативного розвитку дітей в Україні. Це підтримка батьків, вчителів та безпосередньо дітей.
Партнери програми: Видавництво “Ранок”, “Антошка”, EdCamp Ukraine, провідний український виробник професійних матеріалів для живопису Rosa.

27.05.2024