10-15 лютого відбудеться 15-й онлайн-інтенсив для вчитель_ок образотворчого мистецтва від PinchukArtCentre і Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України.
Формат тижневого онлайн-інтенсиву передбачає щоденні відео-лекції та інтерактивні Zoom-зустрічі з лекторами та лекторками, а також виконання творчих індивідуальних та групових завдань. Учасники та учасниці інтенсиву матимуть можливість долучитись до обговорень з колегами та запрошеними експертками та експертами курсу.
Інтенсив розрахований на 50 вчитель_ок з усієї України.
Подати заявку на участь можна до 4 лютого включно: https://forms.gle/23VkyRL27AT3tLTa8
Як мистецтво може давати опору та сприяти самовираженню дітей? Як може допомагати відповідати на складні питання та осмислювати сучасність? Разом із лекторками поговоримо про музику, театр, письменництво, партисипативні проєкти, та не просто поговоримо, а й разом створимо простір натхнення та взаємопідтримки. Також учасни_ці інтенсиву зможуть перейняти досвід роботи з дітьми з ментальною інвалідністю та отримати поради психологині.
Участь у курсі безкоштовна. При успішному завершенні інтенсиву учасники та учасниці отримають сертифікат з підвищення кваліфікації.
Спікерки інтенсиву: ● Слава Фролова — засновниця Фонду розвитку та підтримки молодого мистецтва України. ● Ольга Шишлова — авторка та ведуча освітніх програм для дітей та підлітків з ментальною інвалідністю в PinchukArtCentre.● Олена Карась — засновниця та фронтвумен гурту «Тонка», акторка дубляжу, менторка з вокалу з власною методикою викладання і засновниця жіночого хору.● Катерина Єгорушкіна — українська письменниця, членкиня PEN Ukraine та Всеукраїнської арттерапевтичної асоціації. Спікерка TEDх. Авторка понад 20 книжок.● Алевтина Кахідзе — художниця, перформерка, кураторка, освітянка, дослідниця.● Аманда Саттон — директорка Venture Arts – студії в Манчестері, яка працює з нейровідмінними митцями та мисткинями. ● Сара Боултер — кураторка та креативна продюсерка, очолює міжнародні та партнерські програми Venture Arts.● Наталія Лісова — художниця, мистецтвознавиця, дослідниця лендарту, аспірантка Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.● Маріанна Джеладзе — практикуюча психологиня, психологиня ПЗО КМДШ.● Тамара Турлюн — міждисциплінарна художниця, співзасновниця самоорганізованого простору Depot12_59. ● Олена Загребіна — художниця, викладачка, кураторка, дослідниця, засновниця спільноти Chernihiv Monumentalism та ЖИВА ШАФА.● Наталія Даценко — режисерка, акторка крафт-театру "АртБагаж", артпедагогиня. Фонд розвитку та підтримки молодого мистецтва України − благодійна організація, створена в жовтні 2012 року українською телеведучою, журналісткою, режисеркою Славою Фроловою. Проєкт був організований з метою зміцнення українського сучасного мистецтва, а також для підтримки нового покоління українських художників. Фонд взаємодіє з артцентрами, музеями, галереями, проектами та культурними подіями як в Україні, так і за її межами, а також самостійно організовує культурні заходи за участю як молодих, так і відомих митців України.
Програма WALLFALL заснована Фондом розвитку та підтримки молодого мистецтва України Слави Фролової. Складається з різних проєктів ініційованих як безпосередньо фондом, так і в партнерстві з іншими фондами, проєктами, культурними центрами та закладами. Програма WALLFALL спрямована на привернення уваги до проблем культурної освіти та креативного розвитку дітей в Україні. Це підтримка батьків, вчителів та безпосередньо дітей.
Партнери програми: Видавництво “Ранок”, “Антошка”, EdCamp Ukraine, провідний український виробник професійних матеріалів для живопису Rosa.
28.01.2025