UA

Міжнародна групова виставка про вміння співпереживати «Я з тобою»

Міжнародна групова виставка про вміння співпереживати «Я з тобою»

PinchukArtCentre презентує міжнародну групову виставку про вміння співпереживати «Я з тобою».
Що таке нормальність у країні, де йде війна? Як змінюються наші здатність до емпатії та уміння слухати історії інших? Як визначається цінність життя?
Виставка «Я з тобою» у PinchukArtCentre запрошує дослухатися до досвідів, спогадів та свідчень з різних куточків світу, зокрема України. Людські трагедії розгортаються на тлі пейзажів, проте понівечена земля врешті квітне паростками надії. Голоси спротиву лунають вільно та гучно, попри утиски авторитарних режимів. Політичні маніпуляції знову стають джерелом тривог та затьмарюють наші мрії, віддаляють можливість утопії.  Загроза життю, боротьба за свободу, постійні втрати, геополітичні конфлікти та кліматична криза випробовують силу людського духу та нашу стійкість. І водночас вони ж спонукають жити тут і зараз. Зовнішні виклики посилюють навички співпереживання, які тепер є особливо важливими для нашого виживання. Тож, підіть до місць, де люди сплять, і подивіться, чи вони в безпеці*. Художниці та художники, які беруть участь у виставці: ​​Катерина Алійник (Україна), Феліпе Баеза (Мексика), Юрій Білей (Україна), Фатма Буджак (Туреччина), Шилпа Гупта (Індія), Анна Звягінцева (Україна), Давід Клербоут (Бельгія), Катерина Лисовенко (Україна), Ярема Малащук та Роман Хімей (Україна), Лор Пруво (Франція), Антон Саєнко (Україна), Якоб Кудск Стеенсен (Данія), Ян Фабр (Бельгія) та Дженні Хольцер (США). Куратор_ки: Олександра Погребняк, молодша кураторка PinchukArtCentre, Ксенія Малих, керівниця Дослідницької платформи PinchukArtCentre, Бйорн Гельдхоф, артдиректор PinchukArtCentre. Асистентка кураторської групи Оксана Чорноброва. *Фрагмент з роботи Дженні Хольцер із серії «Виживання», 1984 рік.
Виставка відкрита для відвідування з середи по неділю, з 12:00 до 21:00Вхід вільний.Фото доступні для використання у ЗМІ за посиланням.  При використанні фото, будь ласка, вказуйте наступну інформацію:Фотографії надані PinchukArtCentre © 2024. Фотограф: Сергій Іллін.

08.03.2024