UA

Виграй світшот з лімітованої колекції Future Generation Art Prize та XOMEHKO

Future Generation Art Prize та XOMEHKO розпочинають конкурс #мійулюбленийсветр. Переможець отримає унікальний світшот з лімітованої колекції у фірмовій техніці ХОМЕНКО, яка полягає у стисненні повторно використаного текстилю. Яся Хоменко створила цей дизайн, надихаючись виставкою 21 номінантки та номінанта Премії Future Generation Art Prize 2021 у PinchukArtCentre.
Конкурс #мійулюбленийсветр апелює до свідомості споживання та теплої ностальгії. Раніше ми могли шуткувати з светра батька чи маминої спідниці, а в певний момент почали їх носити, адже модні кордони стираються, а життя стає більш свідомим та сталим.

Illustration

Щоб долучитися до конкурсу, необхідно:1. Сфотографуватись у старому светрі своєї сім’ї – тата, мами, діда чи бабусі — або у власному улюбленому світшоті. Головне – щоб був до душі. 2. З 1 по 19 грудня 2021 року зробити пост або сторіс в Instagram з хештегом #мійулюбленийсветр та тегами @pinchukartcentre @futuregenarationartprize @_xomehko_
Серед учасників конкурсу журі обере переможця. Його ім’я буде оголошено 21 грудня у соціальних мережах PinchukArtCentre.
Яся Хоменко та ХОМЕНКО стали першими учасниками серії взаємодії між Премією Future Generation Art Prize та українськими дизайнерами. Команда ХОМЕНКО є частиною мистецької й культурної спільноти та щиро переймається ростом, розвитком і можливостями реалізації творчого потенціалу молодих художників. Вона водночас репрезентує й живить спільноту сучасного мистецтва й культури, що постійно рефлексує та ставить під сумнів поняття ідентичності, самоідентифікації та традиції.
XOMEHKO асоціюється з деконструкцією, постійною переробкою та нетрадиційною соціальною репрезентацією. Бренд шукав способу вивести процес утилізації за межі поширеного формату «зроби сам» і перейти до постійного, позачасового виробництва. Команда зрозуміла, що технологію стиснення тканин можна використовувати для переробки величезної кількості вживаних матеріалів, до того ж не лише ретельно добраних, але й практично будь-яких доступних. Таким чином ХОМЕНКО розвиває процес виробництва – від вибору й переробки окремих предметів до позачасової й постійної переробки.
Заснована Фондом Віктора Пінчука в 2009 році, Future Generation Art Prize — це міжнародна премія в галузі сучасного мистецтва, метою якої є відкриття нових імен в світі мистецтва та надання довгострокової підтримки майбутньому поколінню художників.
Володар головної премії отримує $100 000, з них $60 000 в якості грошової винагороди та $40 000 як інвестицію в його художню практику. Також присуджуються спеціальні премії на загальну суму $20 000, яка може бути розділена на розсуд журі між декількома художниками – до 5 осіб – для підтримки проектів, що розвивають їх художню практику.

30.11.2021