UA

«ВОСТОК LIVE»: музична розмова між музикантами Донбасу

11 листопада 2020 року PinchukArtCentre в рамках своєї музичної програми представить “ВОСТОК LIVE” – музичну розмову між музикантами Донбасу – яка відбуватиметься в форматі відеотрансляцій за участі музикантів лейблу ВОСТОК. Події проходитимуть щосереди протягом місяця з 21:00 до 22:30 на Facebook-сторінці PinchukArtCentre. Супроводжуватимуть серію онлайн концертів короткі інтерв’ю з музикантами.
У програмі візьмуть участь: Elija, Sasha Shumm & CONORLEE, Burning Woman, port1001001, monodont, Vitalka Project + limlimsen, Symonenko та 7991H.
До музичної серії увійдуть 4 епізоди, кожен з яких складатиметься з двох частин.

Illustration

У першій частині свої сети в порожньому просторі PinchukArtCentre відіграють музиканти-переселенці зі Сходу України. Друга частина представлятиме перформанси музикантів, які базуються на Донбасі. Сети транслюватимуться з їхніх осель, сквотів та значимих для них місць у Луганську та Донецьку.

Розклад відеотрансляцій:
11 листопада, 21:00: Elija та Sasha Shumm & CONORLEE
18 листопада, 21:00: Burning Woman та Vitalka Project + limlimsen
25 листопада, 21:00: monodont та port1001001
2 грудня, 21:00: Symonenko та 7991H

Проєкт «ВОСТОК LIVE» проходитиме на підтримку збірки «ВОСТОК 2», онлайн презентація якої відбудеться 11 листопада 2020 року.

Куратори проєкту: художник та музикант, один з засновників Луганської Контемпорарі Діаспори Антон Лапов та кураторка публічних програм PinchukArtCentre Катерина Яковленко.

Візуальний супровід: Dasha Kortni, Timosh.


ВОСТОК – незалежний музичний лейбл та цифрова платформа, що репрезентує електронну сцену Донбасу. Лейбл заснований у 2019 році в результаті успішної серії однойменних вечірок. Перший реліз – збірка «VOSTOK» – у 2019 році увійшов до лонг-ліста альбомів року за версією APRIZE. ВОСТОК – це спільна ініціатива Луганської Контемпорарі Діаспори та донецької формації ПРИЗМА.

Сайт:
https://lkd-dragon.bandcamp.com/

Луганська Контемпорарі Діаспора – неформальне творче об'єднання, яке було створено в 2015 році художниками-переселенцями з Луганська, які працюють з темою військового конфлікту, його соціокультурними причинами і наслідками. На даний момент, крім переселенців, об'єднання включає і учасників, які проживають у Луганську. У процесі пошуку нових інструментів для ефективного висловлювання група експериментує з різними медіа і векторами культурної діяльності.

Instagram:
http://instagram.com/lkd_dragon

05.11.2020