UA

Групова виставка «Як бути cool*»

9 грудня 2018 - 6 cічня 2019

Illustration

PinchukArtCentre представляє групову виставку «Як бути cool», організовану «Кураторською платформою» – навчальною програмою для молодих кураторів. До кураторської команди увійшли Олександра Погребняк, Лео Троценко, Олександра Трянова, Дар'я Шевцова та Валерія Шиллер.

Ксенія Малих, керівниця дослідницького департаменту PinchukArtCentre, відповідальна за «Кураторську платформу»: «Ми організували «Кураторську платформу» для підготовки нового покоління кураторів. Після трьох місяців навчання молоді куратори створили свою першу виставку, що пропонує свіжий і нетрадиційний погляд на українську сучасну арт-сцену. Вона пов'язана з нашою практикою запрошення зовнішніх експертів для реалізації виставок, присвячених українському мистецтву, в рамках «Дослідницької платформи» PinchukArtCentre».

Виставка досліджує, що сьогодні означає «бути cool» (пер. «класний, класна»). У пошуку відповіді на це запитання виставка порівнює популярні кліше та вивчає відчайдушні спроби відповідати їм. Таким чином куратори і художники намагаються ідентифікувати шаблони нашої поведінки та причини, з яких ми їм слідуємо.

Учасниці та учасники виставки: Анна Бекерська, Катерина Берлова, Ксенія Гнилицька, Добриня Іванов, Ірина Кудря, Катя Лібкінд, Богдан Мороз, Станіслав Туріна-Жалок-Хитер-Безсовісний-Пійманий(?)-Раб Божий та Студія 12345678910.

«Кураторська платформа» PinchukArtCentre – це навчальна платформа для молодих кураторів, що має за основу високу інституційну компетенцію та досвід команди спеціалістів і пропонує доступ до провідної практики та знань. «Кураторська платформа», поряд з преміями для молодих художників, є постійною інвестицією арт-центру в майбутнє покоління фахівців у сфері мистецтва.

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Фото на сторінці доступні для використання у ЗМІ.При використанні фото, будь ласка, вказуйте наступну інформацію.Фотографії надані PinchukArtCentre © 2018. Фотограф: Максим Білоусов.