«За межами людського»

Чи виходимо ми за межі людського у світі кліматичної кризи? Наші тіла повільно мутують разом із середовищем, що зазнає екологічних змін. За фізичних трансформацій наша людськість набуває нових ознак. Вдивляючись у сценарії майбутнього, ми перевідкриваємо можливості співіснування з іншими істотами й ставимо під сумнів, чи дійсно ми колись мали перевагу над природою.

Виставка «За межами людського» звертається до принципів екологічної етики розглядаючи кліматичні зміни, забруднення повітря, води й ґрунту, втрату біологічного різноманіття. Експозиція оприявнює напругу між двома протилежними позиціями: домінуючої на планеті людини та постгуманістичного критичного погляду, який спостерігає за появою альтернативних форм життя та відносин.

Художни_ці: Аллора й Кальсаділья (США/Пуерто-Ріко), Еґлє Будвітітє (Литва), Олександр Бурлака (Україна), Женг Бо (Китай), Катерина Лісовенко (Україна), Педро Невес Маркес (Португалія), Ґабріела Муреб (Бразилія), Даніїл Ревковський та Андрій Рачинський (Україна), Студія 12345678910 (Україна) та інші.

Кураторки: Олександра Погребняк та Дар'я Шевцова.

На фото: Еґлє Будвітітє спільно з Марією Олсоускайте та Джулією Степонайтіте, Пісні з компосту: мутуючі тіла, зірки, що вибухають (кадр з відео), 2020


Середа — Неділя:
з 12:00 до 21:00
Вхід вільний

Години відвідування

Місцезнаходження

вул. Велика Васильківська/Басейна 1/3-2, Київ, Україна
+380 44 590-08-58
[email protected]